Novinky

Nevíte, která masáž by Vám mohla nejvíce vyhovovat?

Využijte jedinečnou šanci a vyzkoušejte některou z  masáží s 50% slevou

Podívejte se na stručný přehled a vyberte si pro Vás tu nejlepší.

Klasická masáž- patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Trápí Vás bolesti zad, hlavy či nohou. Vyzkoušejte blahodárné masáže!

Můžete si vybrat 30min (záda,šíje), 50min (záda,šíje+ končetiny dle Vašeho výběru) ,90 min (záda,šíje,ruce,nohy ze předu i ze zadu).

Masáž lávovými kameny- pro všechny, kteří milují teplo a relaxační techniky. Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity jako právě masáž horkými lávovými kameny.Tato masáž patří mezi nejžádanější.

Můžete si vybrat 30min (záda,šíje), 50min (záda,šíje+ končetiny dle Vašeho výběru) ,90 min (záda,šíje,ruce,nohy ze předu i ze zadu).


Havajská masáž- také velice příjemná masáž u které budete mít pocit, že Vás v některých chvílích masíruje více rukou než má Vaše masérka. U této masáže se používá k masírování obě ruce, hlavně předloktí což je velice příjemné.

Můžete si vybrat 30min (záda,šíje), 50min (záda,šíje+ končetiny dle Vašeho výběru) ,90 min (záda,šíje,ruce,nohy ze předu i ze zadu).


Medová masáž - ačkoliv tento název zní jako příjemná relaxační procedura, opak je pravdou. U této masáže rozhodně neusnete. Teplým medem za pomocí komresních hmatů se z Vašeho těla odstraňují toxiny a škodlivé látky. I když masáž nepatří mezi ralaxační je naprosto skvělá na detoxikaci organismu. Pozor není vhodná pro medové alergiky .

Lifting obličeje - další nejžádanější masáž, kterou nabízím. Je to manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Nepoužívám žádný přístroj ani speciální krémy. Vše jsou speciální masážní techniky. Máte rádi jemné doteky v obličeji? Tak tuto masáž si nenechte ujít. Čeká Vás 60 min skvělého odpočinku

Indická masáž hlavy- Jedinou menší nevýhodou této masáže je, že se provádí v sedě. Ale jinak si užijete příjemné promasírovaní horní části zad, šíje, ramen a to nej nej je masáž hlavy ve vlasaté části.

Anticelulitidová masáž+zábal - Velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. U této masáže je však důležíté opakování několika masáží, aby byl účinek viditelný.

Manuální lymfodrenáž - Zjednodušeně řečeno jde o zdraví velmi prospěšnou jemnou masáž lymfatických cest, která napomáhá odtoku přebytečné vody (otoky) a toxických látek z těla. Dochází k uvolnění a urychlení toku lymfy.
Lymfatická masáž podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě. Lymfa se rozproudí již po první masáži. Není podmínkou absolvovat x masáží, aby to fungovalo. Už po první lymfodrenáži pocítíte změnu. (Samozřejmě pravidelné docházení na lymfu je prospěšné)

Čokoládová masáž- Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních center a hotelů perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Akce platí od 14.8.- 18.8.2017 nebo do vyčerpání kapacity.